O firmie

Atrium to polska marka kabin prysznicowych istniejąca od ponad 10 lat charakteryzująca się wysoką jakością wykonania, interesującym designem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Naszym priorytetem jest tworzenie produktów funkcjonalnych w celu zapewnienia naszym klientom komfortu użytkowania.

W naszej ofercie każdy znajdzie idealne rozwiązanie dla swojej łazienki, posiadamy kabiny prysznicowe w różnych kształtach: kwadratowe, prostokątne oraz półokrągłe, jak również drzwi wnękowe oraz parawany nawannowe. Produkty wykonane są z bezpiecznego szkła hartowanego o grubości 6 lub 8mm, standardowo pokrytego powłoką NANOGLASS – ułatwiającą codzienną pielęgnację szkła.

Gwarancję jakości i bezpieczeństwa kabin Atrium zapewniają przyznane certyfikaty polskie i europejskie PN EN 14428+A1:2008 oraz EN 12150-1. Nasi pracownicy zapewniają fachową obsługę i wsparcie na każdym etapie współpracy, zapewniając serwis gwarancyjny oraz dostępność części zamiennych.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję