Najczęściej zadawane pytania

Jak utrzymać kabinę w czystości?

1.  Zalecamy krótkie czyszczenie po każdym natrysku. Spłukać kabinę i brodzik czystą wodą i zebrać pozostałe krople ściągaczką do wody. Dzięki temu szyby zawsze pozostaną czyste.

2. W regularnych odstępach czasu należy dokładnie oczyścić kabiny natryskowe. Obowiązuje przy tym prosta zasada: im twardsza woda, tym częściej należy czyścić. Specjalne delikatne preparaty do czyszczenia “HG Czysta łazienka” pozwalają na usuwanie osadów kamienia bez niszczącego oddziaływania na materiał. Następnie spłukać kabinę czystą wodą i zebrać pozostałe krople ściągaczką do wody.

3. Czyszczenie powierzchni chromowych.
Powierzchnie chromowane można czyścić wodą z mydłem i miękką ściereczką. Optymalne wyniki czyszczenia zapewnia delikatne Wystarczy nanieść go na powierzchnię kabiny, spłukać wodą i na zakończenie przetrzeć do sucha irchą. Nie używać środków czyszczących, zawierających alkohol, chlor lub kwas, ani środków do szorowania, gdyż powodują one zniszczenie powierzchni i powstawanie rys oraz plam.

Czy kabiny marki ATRIUM mogą zostać zamontowane bezpośrednio na posadzce?

Tak. Wszystkie kabiny ATRIUM można stawiać bezpośrednio na posadce.

Co oznacza, że szkło jest bezpieczne hartowane?

Szkło hartowane jest 3-4 razy bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło o tej samej grubości. Spełnia wymagania norm dotyczących szkła bezpiecznego PN:EN 12150:1. Po uderzeniu pozostaje nienaruszone lub pęka w sposób bezpieczny tzn. rozsypuje się na drobne, nieostre kawałki przez co ogranicza do minimum ryzyko zranienia.

Jaka jest grubość szkła w kabinach ATRIUM?

Grubość szkła w kabinach wynosi od 6-8 mm w zależności od modelu kabiny.

Czy mogę dokupić części zamienne do kabiny Atrium?

Części zamienne mogą państwo zamówić przez sklep partnerski. Informację o najbliższym sklepie partnerskim uzyskają państwo w zakładce  Salony Sprzedaży. Do sporządzenia zamówienia niezbędne będzie numer z instrukcji lub zdjęcie części którą są państwo zainteresowani i model kabiny lub jej zdjęcie.

Jaki jest rzeczywisty wymiar kabiny prysznicowej Atrium ?

Potocznie mówi się że kabina jest np 90 i od razu uważamy że wymiar zewnętrzny kabiny jest równy 90 cm, gdy w rzeczywistości jest to wymiar zewnętrznych brodzika. Wymiar zewnętrzny każdej kabiny jest mniejszy o minimum 1 cm od wymiaru brodzika. Ma to na celu zapewnić stabilne oparcie na brodziku i umożliwić uszczelnienie kabiny od zewnątrz. Dla państwa wygody zamieściliśmy na naszej stronie rysunki techniczne zarówno brodzików jak i kabin. Są dostępne w zakładce Pliki do pobrania.

 

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję